środa, 7 maja 2014

Od Slayer'a


 CD Scolle

Zamyśliłem się. Propozycje, propozycje, propozycje. A w głowie? Pustka, nicość, zwykłe puste myśli a brak pomysłów na imię. Myślałem dalej... Może by tak nazwać syna, jeśli miałbym syna, Błysk? Gdyby tak był śmigły i zwinny, mógłby nosić własnie takie imię. Jednak nie pasowało mi ono jakoś. Rozmyślałem dalej. Piram, Lucky, Smyk? Jakoś też nie... Każda propozycja wydawała się kitu. To musi być ładne i dumne imię. Przecież syn Gammy nie może mieć pierwszego lepszego imienia. Nie zastanawiałem się nad imieniem dla klaczki. Nie pomyślałem o tym. Zresztą, pewnie Scolle ma jakąś propozycję.
-I jak tam, masz już coś? - spytała zaciekawiona moja ukochana partnerka
-Nie wiem sam... - odpowiedziałem jej ze smutkiem wyczuwalnym w głosie
Nagle wpadło mi do głowy idealne imię. Było bardzo ładne. Dumnie. Podobało mi się.
- A może tak dla ogierka...Tyrion?

Scolle? xd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz